Doświadcz Świąt

Stowarzyszenie Daleko Więcej razem z KDM Kraków, Centrum Aktywności Seniorów “Senior w Centrum” oraz Kraków King’s Players zaprasza na wyjątkowe wydarzenia, podczas których będzie można doświadczyć magicznej, świątecznej atmosfery!

Piątek 15 grudnia – godz. 18:00

Sobota 16 grudnia – godz. 11:00 i 17:00

Niedziela 17 grudnia – godz. 16:00

W czasie każdego wydarzenia będziemy rodzinnie kolędować z cudownym chórem seniorów, dekorować pierniczki (i pewnie trochę ich zjemy), robić ciekawe ozdoby świąteczne i choinkowe, a nawet zrobimy makietę Big Bena! Będzie można wziąć udział w warsztatach aktorskich, pili gorącą czekoladę czy zrobić sobie rodzinne zdjęcie aparatem instax. A to jeszcze nie wszystko! Rozpoczniemy w piątek razem z grupą utalentowanych dzieci objętych Mecenatem Dziecięcych Talentów, a w niedzielę o 18:00 weźmiemy udział w uroczystym zapaleniu światełek na wielkiej choince.

Wszystkie wydarzenia mają podobny program, także można wybrać najbardziej dogodny dzień i porę. Serdecznie zapraszamy! Razem przygotujmy się do Świąt i niech świąteczna atmosfera wyleje się na całe miasto!

A przy okazji zachęcamy, aby przychodząc na wydarzenie przynieść drobny prezent dla dzieci z przedszkola im. Janusza Korczaka w małej wiosce w Ghanie. Jest to przedszkole, które założyła i prowadzi nasza przyjaciółka Monika dzięki wsparciu z Polski. Jej fundacja Start From Ghana Foundation wspiera dzieci i młodzież  wioski Duadze. W przedszkolu jest prawie 60 dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Razem możemy podarować im Święta. Co najlepiej włożyć do takiego prezentu? Dla dziewczynki lalkę, dla chłopca autko, kolorowankę, koszulkę – oczywiście wszystko nowe i nieużywane! Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać prezenty dla wszystkich przedszkolaków.