Kazik Dzieciom

FESTYN RODZINNY KAZIK DZIECIOM

Kazik Dzieciom to rodzinny festyn organizowany od 2016 roku wspólnie z Kościołem dla Miasta Krakowa oraz CAS „Senior w Centrum” z okazji dnia dziecka. W programie wiele atrakcji, gier i zabaw:
– dmuchańce
– trampoliny
– malowanie twarzy
– gry i zabawy rodzinne
– pokaz rzucania lassem
– nauka futbolu amerykańskiego

Festyn objęty jest patronatem Przewodniczącego Rady Dzielnicy I Stare Miasto.

W czasie festynu odbędzie się również zbiórka pieniędzy na leczenia małej Agatki.

Na festyn zapraszamy rodziców z dziećmi oraz dziadków z wnukami.

Kazik Dzieciom odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w godzinach 13:00-18:00 na parkingu przy ul. Berka Joselewicza 28 (za Biedronką).

 

Fotorelacja z 2016 roku:

POŻEGNANIE LATA 2012

W 2012 roku przy w spółpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowaliśmy zbiórkę przyborów szkolnych, a w zasadzie całych plecaków wypchanych po brzegi kolorowymi przyborami, dla dzieciaków, które same nie mogłyby sobie pozwolić na taki start w nowy rok szkolny. Przy okazji zwiedziliśmy najmniejszą na świecie Fabrykę Cukierków i Manufakturę Lwowskiej Czekolady – zabrakło nam tylko talonów na dentystę po tych wszystkich łakociach;)

Widzimy potrzebę prowadzenia takich akcji, widzimy też wiele osób, które chcą się przyłączyć, dlatego postanowiliśmy w tym roku zrobić najlepszy na Podgórzu piknik, w czasie którego między watą cukrową a szalonymi zabawami z naszymi wolonatriuszami, można było podarować potrzebującym dzieciom z okolicy materiały szkolne, plecaki lub środki finansowe na zakup tych artykułów. Piknik odbył się przy Szkole Podstawowej nr 26. Pogoda dopisała, uczestnicy również. I ponownie udało na, się przygotować plecaki pełne wspaniałych materiałów. Plecaki trafiły do dzieciaków otoczonych opieką przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Filia nr 3. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli, którzy wsparli naszą akcję!