Klub Rodziców w Bronowicach

Wszelkie informacje oraz zapisy pod adresem:
klub.bronowice@dalekowiecej.pl

Wszystkie zajęcia w Klubie są bezpłatne.

Opisy zajęć online

Zajęcia online odbywają się na Facebooku. Informacje można uzyskać pisząc pod adres: klub.bronowice@dalekowiecej.pl

Warsztaty twórcze

Nie masz już pomysłu jak twórczo spędzić czas ze swoim dzieckiem w czasie trwającej kwarantanny? Nie martw się! Nam pomysłów nie brakuje i chętnie się nimi podzielimy :) W każdy poniedziałek i czwartek o 10:00, na naszej grupie pojawi się dla Was ciekawy projekt do wykonania wraz z dzieckiem. Postaramy się by były to proste rzeczy. Dzień wcześniej pojawi się informacja, co należy przygotować, by wraz z prowadzącą móc wykonać ciekawą pracę plastyczną i nie tylko! Warsztaty poprowadzi Ania, która zawsze ma pełną głowę twórczych pomysłów. 

Język angielski dla mam

We wtorkowe przedpołudnie poczujemy się jak uczniowie. Zapraszamy na spotkanie z lektorem, w czasie którego będziemy mogli nauczyć się nowych słówek, poznać popularne sformułowania używane przez Anglików na co dzień, nauczymy się przysłów i nie tylko. Spotkania te będą odbywać się o godzinie 10:00. Wykład poprowadzi dla Was Paulina, lektor języka angielskiego. 

Konwersacje po angielsku (wideo chat z lektorem na skypie)

​Aby móc poćwiczyć język angielski i zdobyte w czasie wykładu nowe słówka i nie tylko, zapraszamy na wideo chaty z lektorem języka angielskiego. Spotkania online będą odbywały się w godzinach popołudniowych, we wtorek i w środę o 17:30 (wtorek grupa Bronowice, środa grupa Berek). Lista chętnych jest już zamknięta, ze względów technicznych. Konwersacje poprowadzi nasz lektor, Paulina. 

Warsztaty rodzinnego muzykowania

Na zajęciach tych postaramy się umilić wszystkim naszym słuchaczom czas :) Będziemy śpiewać, muzykować, grać na instrumentach i tańczyć. Przygotujcie płyty CD z muzyką, odtwarzacze i do dzieła! Spotkanie poprowadzi nasza niezastąpiona Julia :) 

Gimnastyka dla mam z Fiteliną ​Poranny trening ruchowy - proste sekwencje ćwiczeń do muzyki @Pomelody z instrumentami idealnie dopasowane dla mam, które chcą nauczyć się jak zadbać o swoją kondycję przy małym dziecku. Trening poprowadzi Dobrochna Oleszek, która od ponad 10 lat prowadzi treningi indywidualne i grupowe m.in. z kobietami w ciąży i po połogu. Osobiście jest mamą 2 letniego Szymona i dobrze wie, jak ciężko wygospodarować czas na trening z dzieckiem w domu. 

 

Muzyczna wieczorynka dla dzieci

​Kto pamięta czasy dobranocek? Zawsze o 19:00 leciały w telewizji wieczorynki/dobranocki dla dzieci! Ale nie tylko tak opowiadano bajki. Był taki specjalny numer telefonu, na który można było zadzwonić, a ktoś po drugiej stronie opowiadał bajki, ... o Kopciuszku, ... o Śnieżce, ... o Czerwonym Kapturku. Nasza ulubiona Julia ma zamiar zabrać najmłodszych w świat bajek w trochę innym stylu. Póki co, będą to bajki do słuchania, a z czasem może pojawi się więcej elementów do oglądania. 

Muzyczne podróże

Różnorodność jest ważna, czy to w ubiorze, czy w jedzeniu, czy w literaturze. A w muzyce jest szczególnie ciekawa! Dlatego zaczynamy nowy cykl zajęć. W czasie warsztatów będziemy budować własne instrumenty z tego co mamy w domach, a następnie wybierzemy się w muzyczną podróż, by przy ich akompaniamencie poznawać różne kultury, tradycje i style muzyczne. W muzyczne podróże będzie nas zabierać Julka we wtorki o godz. 11:00. 

Szyjemy maseczki

Trzeba wciąż nosić maseczki ochronne, więc może warto nosić takie, które się uszyło samodzielnie? ​Zapraszamy wszystkich na warsztat szycia maseczki ochronnej 4 maja o godz. 18:00. Można uszyć na maszynie lub ręcznie przy wykorzystaniu rzeczy dostępnych w domu. Przygotujcie kawałek bawełny, poszewki lub pieluszki, gumkę, nożyczki, igłę oraz nitkę.

 

©2019 by Stowarzyszenie Daleko Więcej. Proudly created with Wix.com