Klub Rodziców na Berka

Wszelkie informacje oraz zapisy pod adresem:
klub@dalekowiecej.pl

Wszystkie zajęcia w Klubie są bezpłatne.

Opisy zajęć online

Zajęcia online odbywają się na Facebooku. Informacje można uzyskać pisząc pod adres: klub.bronowice@dalekowiecej.pl

Warsztaty twórcze

​Nie masz już pomysłu jak twórczo spędzić czas ze swoim dzieckiem w czasie trwającej kwarantanny? Nie martw się! Nam pomysłów nie brakuje i chętnie się nimi podzielimy :) W każdy poniedziałek i czwartek o 10:00, na naszej grupie pojawi się dla Was ciekawy projekt do wykonania wraz z dzieckiem. Postaramy się by były to proste rzeczy. Dzień wcześniej pojawi się informacja, co należy przygotować, by wraz z prowadzącą móc wykonać ciekawą pracę plastyczną i nie tylko! Warsztaty poprowadzi Ania, która zawsze ma pełną głowę twórczych pomysłów. 

Język angielski dla mam

​We wtorkowe przedpołudnie poczujemy się jak uczniowie. Zapraszamy na spotkanie z lektorem, w czasie którego będziemy mogli nauczyć się nowych słówek, poznać popularne sformułowania używane przez Anglików na co dzień, nauczymy się przysłów i nie tylko. Spotkania te będą odbywać się o godzinie 10:00. Wykład poprowadzi dla Was Paulina, lektor języka angielskiego. 

Konwersacje po angielsku (wideo chat z lektorem na skypie) ​

Aby móc poćwiczyć język angielski i zdobyte w czasie wykładu nowe słówka i nie tylko, zapraszamy na wideo chaty z lektorem języka angielskiego. Spotkania online będą odbywały się w godzinach popołudniowych, we wtorek i w środę o 17:30 (wtorek grupa Bronowice, środa grupa Berek). Lista chętnych jest już zamknięta, ze względów technicznych. Konwersacje poprowadzi nasz lektor, Paulina. 

Warsztaty rodzinnego muzykowania

​Na zajęciach tych postaramy się umilić wszystkim naszym słuchaczom czas :) Będziemy śpiewać, muzykować, grać na instrumentach i tańczyć. Przygotujcie płyty CD z muzyką, odtwarzacze i do dzieła! Spotkanie poprowadzi nasza niezastąpiona Julia :) 

Gimnastyka dla mam z Fiteliną

Poranny trening ruchowy - proste sekwencje ćwiczeń do muzyki @Pomelody z instrumentami idealnie dopasowane dla mam, które chcą nauczyć się jak zadbać o swoją kondycję przy małym dziecku. Trening poprowadzi Dobrochna Oleszek, która od ponad 10 lat prowadzi treningi indywidualne i grupowe m.in. z kobietami w ciąży i po połogu. Osobiście jest mamą 2 letniego Szymona i dobrze wie, jak ciężko wygospodarować czas na trening z dzieckiem w domu. 

 

Muzyczna wieczorynka dla dzieci

​Kto pamięta czasy dobranocek? Zawsze o 19:00 leciały w telewizji wieczorynki/dobranocki dla dzieci! Ale nie tylko tak opowiadano bajki. Był taki specjalny numer telefonu, na który można było zadzwonić, a ktoś po drugiej stronie opowiadał bajki, ... o Kopciuszku, ... o Śnieżce, ... o Czerwonym Kapturku. Nasza ulubiona Julia ma zamiar zabrać najmłodszych w świat bajek w trochę innym stylu. Póki co, będą to bajki do słuchania, a z czasem może pojawi się więcej elementów do oglądania. 

Muzyczne podróże

​Różnorodność jest ważna, czy to w ubiorze, czy w jedzeniu, czy w literaturze. A w muzyce jest szczególnie ciekawa! Dlatego zaczynamy nowy cykl zajęć. W czasie warsztatów będziemy budować własne instrumenty z tego co mamy w domach, a następnie wybierzemy się w muzyczną podróż, by przy ich akompaniamencie poznawać różne kultury, tradycje i style muzyczne. W muzyczne podróże będzie nas zabierać Julka we wtorki o godz. 11:00. 

Szyjemy maseczki

Trzeba wciąż nosić maseczki ochronne, więc może warto nosić takie, które się uszyło samodzielnie? ​Zapraszamy wszystkich na warsztat szycia maseczki ochronnej 4 maja o godz. 18:00. Można uszyć na maszynie lub ręcznie przy wykorzystaniu rzeczy dostępnych w domu. Przygotujcie kawałek bawełny, poszewki lub pieluszki, gumkę, nożyczki, igłę oraz nitkę.

 

©2019 by Stowarzyszenie Daleko Więcej. Proudly created with Wix.com