top of page
Poznajmy się: Meet the Team

Kim Jesteśmy

Powszechnie wiadomo, że o sobie pisać niełatwo, o nas jest zdecydowanie trudno napisać… w kilku słowach, dlatego najlepiej poznać nas osobiście, a żeby Was do tego zachęcić powiemy tylko, że jesteśmy grupą ludzi, których łączy wspólna wiara w to, iż każdy człowiek posiada ogromny potencjał i może osiągnąć daleko więcej niż sobie wyobraża.

Poprzez szeroki wachlarz działań pragniemy stworzyć możliwości rozwoju, dla tych, którzy takiej szansy wcześniej nie mieli, chcemy pomagać myśleć szerzej, patrzeć dalej i wierzyć, że można spełniać marzenia. Należy dodać, że przy tym bardzo lubimy dobrze się bawić i wszystko robimy z uśmiechem, czasem bardziej subtelnym, czasem od ucha do ucha..niemniej on zawsze nam towarzyszy, na dodatek jest zaraźliwy i gwarantujemy, że nikt mu się nie oprze ;)

Poznajmy się

fullsizeoutput_4b0.jpeg

Magdalena Marzec

Prezes Zarządu

Najlepszym przyjacielem Magdy jest książka. Koniecznie o prawdziwych ludziach i ich prawdziwych losach. Jest przekonana, że dużo łatwiej byłoby nam się dogadać, gdybyśmy więcej słuchali i widzieli w drugim człowieku to, co dobre. Magda jest żoną i mamą, ma dwóch chłopaków, których życiem jest piłka nożna. I jako jedyna w tym gronie nie lubi kawy! (Chyba że mrożoną)

Alina photo.png

Alina Brożyna

Wiceprezes Zarządu

Lubi zaczynać dzień od dobrej kawy, najlepiej z książką w ręku. Realnie patrzy na otaczający ją świat, koncentrując się na jego pozytywnych stronach. Także innym ludziom stara się pokazywać ich zalety i możliwości zamiast skupiać się na narzekaniu. Ma wesołą rodzinkę i apetyt na życie. Chce pomagać innym rodzinom osiągać pełen potencjał, jaki kryje się w tej najmniejszej komórce społecznej.

51E86E39-C3CB-4403-BC17-20D8CFAAEEF0.JPG

Aleksandra Adamus

Wiceprezes Zarządu

Lubi grać na pianinie. Podobnie jak Alina lubi rozpoczynać dzień od dobrej kawy, niestety na książkę o tej porze zwykle nie ma czasu. Ola ma dwie wspaniałe dziewczynki, które pomagają zapełnić każdą wolną chwilę. Jest szczęśliwą żoną, która stara się pogodzić wszystkie role, jakie przypisało jej życie i najlepiej jak potrafi żongluje czasem dzieląc go pomiędzy wszystkie swoje zajęcia.

bottom of page