Poznajmy się

Magdalena Marzec

Prezes Zarządu

Najlepszym przyjacielem Magdy jest książka. Koniecznie o prawdziwych ludziach i ich prawdziwych losach. Jest przekonana, że dużo łatwiej byłoby nam się dogadać, gdybyśmy więcej słuchali i widzieli w drugim człowieku to, co dobre. Magda jest żoną i mamą, ma dwóch chłopaków, których życiem jest piłka nożna. I jako jedyna w tym gronie nie lubi kawy! (Chyba że mrożoną)

Alina Brożyna

Wiceprezes Zarządu

Lubi zaczynać dzień od dobrej kawy, najlepiej z książką w ręku. Realnie patrzy na otaczający ją świat, koncentrując się na jego pozytywnych stronach. Także innym ludziom stara się pokazywać ich zalety i możliwości zamiast skupiać się na narzekaniu. Ma wesołą rodzinkę i apetyt na życie. Chce pomagać innym rodzinom osiągać pełen potencjał, jaki kryje się w tej najmniejszej komórce społecznej.

Aleksandra Adamus

Wiceprezes Zarządu

Lubi grać na pianinie. Podobnie jak Alina lubi rozpoczynać dzień od dobrej kawy, niestety na książkę o tej porze zwykle nie ma czasu. Ola ma dwie wspaniałe dziewczynki, które pomagają zapełnić każdą wolną chwilę. Jest szczęśliwą żoną, która stara się pogodzić wszystkie role, jakie przypisało jej życie i najlepiej jak potrafi żongluje czasem dzieląc go pomiędzy wszystkie swoje zajęcia.

 

©2019 by Stowarzyszenie Daleko Więcej. Proudly created with Wix.com